BTA204S-800E SMD DPAK
12 în stoc
TRIAC 800V 4A 25AP 10MA DPAK TO252
Producator: WeEn
BTA204S-800E,118
Tensiune: 800V
Curent (A): 4A
Compare
Cod produs: 100823 Categorii: ,
Untitled
Producător: WeEn Semiconductors
Tip semiconductor: triac cu poarta sensibila
Tensiune inversă maxima: 800V
Curent de sarcină maxim: 4A
Capsula: DPAK/TO252
Curent de poartă: 10mA
Curent de şoc maxim: 25A