STP10NK60Z
4 în stoc
TRANZISTOR UNIPOLAR MOSFET CANAL N N-FET+Z 600V 10A 115W 0.75R TO220
Producator: ST
STP10NK60Z
Tensiune: 600V
Curent (A): 10A