Releu 12Vdc 20A HF115F-Q/012-1H
18 în stoc
RELEU ELECTROMAGNETIC MINIATURA 12VDC 20A 4P+2 PAPUCI 6.3MM TATA SPST-NO 41X12.7X15.7MM
HF115F-Q/012-1H
Comutatoare/Relee: SPST-NO
Tensiune: 12Vdc
Curent (A): 20A
Compare
Cod produs: 103795 Categorii: ,
Untitled
Producator: HongFa Relay
Tip releu: electromagnetic
Configuratie pini : SPST-NO
Tensiune nominala bobina: 12Vdc (8.4-18Vdc)
Curent max.contacte: 20A/250Vac 24Vdc
Tip releu: miniatura
Temperatura de lucru: -40…125°C
Montare: PCB
Rezistenta bobina: 360Ω
Tensiune comutata: max 440Vac, max 300Vdc
Selectare putere prin bobina: 530mW
Dimensiuni exterioare: 41×15.7×12.7mm
Rezistenta pini: 100mΩ