Releu 24Vdc 5A HF46F/024-HS1T
Stoc epuizat
RELEU ELECTROMAGNETIC MINIATURA 24VDC 5A SPST-NO 4P
HF46F/024-HS1T
Comutatoare/Relee: SPST-NO
Tensiune: 24Vdc
Curent (A): 5A
Compare
Untitled
Producator: HongFa Relay
Tip releu: electromagnetic
Configurație pini : SPST-NO
Tensiune nominală bobină: 24Vdc
Sarcină admisibilă contacte (la sarcina rezistivă): 5A/250Vac 5A/30Vdc
Curent maxim contacte: 5A
Tensiune maxima comutată: 277Vac, 30Vdc
Tip releu: miniaturale
Montare: PCB
Rezistență bobină: 2880Ω
Tensiune minima bobină: 18Vac
Tensiune maxima bobină: 31.2Vac
Timp acționare: 10ms
Dimensiuni exterioare: 20.5×7.2×15.3mm
Timp descărcare: 10ms
Selectare putere prin bobină: 200mW
Clasă etanșeitate: standard
Temperatura de lucru: -40…70°C
Serie releu: HF46F
Rezistență pini: 100mΩ